biuro@grupamarat.pl | +48 32 43 288 88 | | |

praca Technolog obróbki skrawaniem

Technolog obróbki skrawaniem

Zadania:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • planowanie i nadzór nad realizacją zadań produkcyjnych
  • nadzór nad wdrożeniem nowych technologii do produkcji
  • dobór narzędzi dla operacji obróbki skrawaniem
  • współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych
  • szkolenie pracowników działu obróbki mechanicznej w zakresie technologii produkcji.
  • programowanie maszyn CNC

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • wiedza praktyczna na temat procesów obróbki skrawaniem
  • umiejętność opracowywania procesów technologicznych w zakresie obróbki mechanicznej
  • umiejętność pisania programów na obrabiarki CNC
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w zawodzie na samodzielnym stanowisku
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia rysunków technicznych i znajomość Solid Works,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista

Co oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie obróbki skrawaniem,
  • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
  • Ciekawe projekty na skalę światową,
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju,
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Pakiety medyczne

Aplikuj w formularzu na dole strony: http://www.grupamarat.pl/ogloszenia/praca/ lub wyślij CV oraz list motywacyjny na adres: praca@grupamarat.pl  w temacie wpisując „Technolog obróbki skrawaniem”.