biuro@grupamarat.pl | +48 32 43 288 88 | | |

praca Specjalista ds. techniczno-handlowych

Specjalista ds. techniczno – handlowych na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne lub marketing, handel,
  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych (co najmniej w dwóch z następujących produktów:. produkty do przenoszenia napędu, technika liniowa, przekładnie przemysłowe, silniki, remonty przekładni zębatych, urządzenia dźwigowe, urządzenia do transportu ciągłego, modernizacje przenośników),
  • podstawowa wiedza na temat warunków umownych i finansowych,
  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, nastawienie na realizację celów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość j. angielskiego oraz CRM będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane szkolenia z zakresu komunikacji, negocjacji, obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonych planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • prezentacja oferty firmy u potencjalnych klientów,
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami,
  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami,
  • rozbudowanie i utrzymanie bazy Klientów,
  • wdrażanie nowych produktów,
  • udział w szkoleniach produktowych i ciągłe rozszerzanie wiedzy na temat oferty firmy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia.

Zachęcamy do składania swoich CV osoby z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Aplikuj w formularzu na dole strony: http://www.grupamarat.pl/ogloszenia/praca/ lub wyśij CV na: praca@grupamarat.pl w tytule wpisując „specjalista ds. techniczno – handlowych”.