Specjalista ds. techniczno – handlowych

w zakresie sprzedaży części do maszyn i urządzeń  (ze wskazaniem na sprzedaż i remonty przekładni zębatych)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • utrzymanie dotychczasowych oraz rozwój długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi
  • skuteczna identyfikacja potrzeb klienta, prezentacja rozwiązań i oferowanych produktów
  • doradztwo techniczne dotyczące części do maszyn i urządzeń.
  • przygotowanie raportów i analiz prowadzonych działań

NASZE WYMAGANIA:

  • Samodzielność w działaniu i ukierunkowanie na realizację wyznaczonego celu
  • Prowadzenie skutecznych negocjacji
  • Zdolność łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej
  • Czynne prawo jazdy kat. B

MILE WIDZINE:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży szczególnie przekładni
  • Odwaga w podejmowaniu inicjatyw
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem rozproszonym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/inne preferowane formy współpracy
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Realny wpływ na organizację pracy a dzięki temu na efektywność sprzedaży
  • Możliwość rozwijania i wdrażania swoich pomysłów
  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji