biuro@grupamarat.pl | +48 32 43 288 88 | | |

praca Specjalista do działu ofert i przygotowania produkcji

Drogi kandydacie, na wstępie chcemy podkreślić, że warunki pracy u nas są bardzo atrakcyjne, dlatego warto dołączyć do naszej świetnej załogi.

Jeśli zdecydujesz się na pracę u nas  – otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • miłą atmosferę pracy,
  • nowoczesne stanowisko pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
  • pracę w grupie specjalistów.

Brzmi dobrze?

Nie zwlekaj – zaaplikuj już teraz, jeżeli  posiadasz:

– wykształcenie wyższe techniczne,
– bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
– minimum 2 letnie doświadczenie w działach sprzedaży, w realizacji ofert pod względem technicznym,
– mile widziana wiedza z zakresu: mechanika, hydraulika, pneumatyka, budowa maszyn,
– umiejętność pracy w grupie, nastawienie na realizację zadań,
– znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
– prawo jazdy kat. B.

Zakres zadań, które będą należały do Ciebie:

– analiza zapytań od klientów i ocena możliwości realizacji zamówień,
– przygotowywanie ofert w zakresie technicznym.

Zachęcamy do składania swoich CV osoby z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Aplikuj w formularzu na dole strony: http://www.grupamarat.pl/ogloszenia/praca/ lub wyślij e-mail na: praca@grupamarat.pl w tytule wpisując „DOiPP”.