Zakres obowiązków:
  • kompletacja surowców produkcyjnych potrzebnych do realizacji zleceń
  • przygotowywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym do procesów spawalniczych
  • obsługa narzędzi takich jak: piły taśmowe, ukosowarki, szlifierki kątowe i proste, znakowarki
  • obsługa oczyszczarki strumieniowo-ściernej
  • znakowanie wyrobów gotowych
  • obsługa suwnicy
  • przygotowywanie elementów wg rysunku technicznego przed spawaniem
  • cięcie palnikiem gazowym

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży stalowej
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi (piły taśmowe, ukosowarki, szlifierki kątowe i proste, znakowarki)
  • umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane uprawnienia do gazowego ciecia stali
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z nastawieniem na długotrwałą współpracę
  • pracę w młodym zespole
  • wysokie standardy pracy oraz BHP
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz transparentny system płacowy
  • podstawową prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • owocowo – warzywne czwartki

    Zachęcamy do składania swoich CV osoby z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.