biuro@grupamarat.pl | +48 32 43 288 88 | | |

praca Serwisant urządzeń przemysłowych / pracownik serwisu

Serwisant urządzeń przemysłowych / pracownik serwisu

 Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie montaży/instalacji/serwisów maszyn i urządzeń na terenie woj. śląskiego,
  • Koordynacja prac podczas montażu i współpraca z klientem,
  • Planowanie i terminowa realizacja prowadzonych prac,
  • Prace serwisowe, okresowe przeglądy, wykonywanie napraw,
  • Prowadzenie i przygotowywanie dokumentacji serwisowej wg obowiązującego systemu,
  • Dobór odpowiednich zasobów do potrzeb wykonania zadań,
  • Zadania wynikające z bieżących potrzeb produkcyjnych i organizacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku elektryka, mechanika (utrzymanie ruchu, zakłady produkcyjno-remontowe, firmy serwisowe,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Dobra organizacja własnej pracy i samodzielność,
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP, P.Poż itd.,
  • Prawo jazdy kat. B.

Szukamy osoby z zamiłowaniem technicznym do mechaniki, elektryki, hydrauliki itp.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (docelowo),
  • Samochód służbowy, telefon oraz wysokiej jakości urządzenia monterskie,
  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju osobistego,
  • Podnoszenie kwalifikacji, szkolenia,
  • Udział w rozwoju i modernizacji działu serwisu.

Zachęcamy do składania swoich CV osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Aplikuj w formularzu na dole strony: http://www.grupamarat.pl/ogloszenia/praca/  lub wyślij wiadomość na adres mailowy praca@grupamarat.pl w temacie wpisując „serwis”.

Szczegóły pod numerem telefonu 668134260