biuro@grupamarat.pl | +48 32 43 288 88 | | |

praca Monter przekładni zębatych / pracownik serwisu

Przyjmiemy pracownika do przyuczenia na stanowisko:

Monter przekładni zębatych/pracownik serwisu

Jeśli zdecydujesz się na pracę u nas  – otrzymasz:

  • zatrudnienie na umowę na okres próbny abyśmy mogli sprawdzić Twoje umiejętności i zaangażowanie,
  • jeżeli i Ty i my znajdziemy porozumienie, proponujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
  • pracę w grupie specjalistów.

Brzmi dobrze?

Nie zwlekaj – zaaplikuj już teraz, jeżeli  posiadasz:

 wykształcenie min. średnie lub wyższe techniczne,

  • potrafisz porozumiewać się w języku angielskim na poziomie, na którym wyniesiesz dla siebie wiedzę z zagranicznych szkoleń technicznych,
  • posiadasz zdolności/umiejętności techniczne a do tego znasz obsługę komputera

to właśnie Ciebie szukamy.

 Zakres zadań, które będą należały do Ciebie:

  • na początku będziemy chcieli przyuczyć Cię do stanowiska montera przekładni zębatych,
  • będziesz wspólnie z naszymi specjalistami wyjeżdżał na serwis, gdzie zdobędziesz doświadczenie, które potem wykorzystasz w samodzielnej pracy,
  • następnie zaczniesz spotykać się z naszymi klientami na serwisie i rozmawiać z nimi na temat występujących potrzeb serwisowych,
  • świetnie, jeżeli to wszystko będziesz potrafił zestawić w programie komputerowym w formie zapisów, zestawień itp.
  • jak już Twoje doświadczenie się ugruntuje będziesz specjalistą, który będzie nas reprezentował w zakresie montażów, serwisów itp.
  • w przyszłości być może czeka Cię awans i w to wierzymy.

Gotowy do zmiany na lepsze?

Zaaplikuj – czekamy na Twoje zgłoszenie!

 Jesteś zainteresowany pracą w nowoczesnej, ciągle rozwijającej się firmie prześlij swoją aplikację klikając w przycisk aplikowania.

Aplikuj w formularzu na dole strony: http://www.grupamarat.pl/ogloszenia/praca/ lub na mail: praca@grupamarat.pl w tytule wpisując „monter przekładni”.

Wszelkie szczegóły pod numerem telefonu 668-134-304 lub 668-134-242.