biuro@grupamarat.pl | +48 32 43 288 88 | | |

praca Monter konstrukcji stalowych

Monter konstrukcji stalowych

Zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie prac z zachowaniem zasad BHP oraz procedur obowiązujących na terenie miejsca wykonywania pracy,

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dokładności oraz zaangażowania w wykonywaniu poleceń służbowych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • nowoczesne narzędzia do pracy,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę,
  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy,
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Pakiety medyczne

Aplikuj w formularzu na dole strony: http://www.grupamarat.pl/ogloszenia/praca/ lub wyślij CV oraz list motywacyjny na adres: praca@grupamarat.pl  w temacie wpisując „Monter konstrukcji stalowych”.