biuro@grupamarat.pl | +48 32 43 288 88 | | |

praca Konstruktor

Konstruktor

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
    (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu przemysłowym
  • podstawowa znajomość działania i budowy przekładni zębatych,
    (umiejętność projektowania przekładni będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość budowy i projektowania przenośników taśmowych
    oraz innych urządzeń transportu bliskiego
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe w w/w zakresach,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • praktyczna znajomość systemów CAD 3D,
    znajomość Solid Edge będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B.

w CV prosimy przedstawić zrealizowane przez siebie projekty i zakres odpowiedzialności

Opis stanowiska:

  • nadzór i aktualizacja istniejącej dokumentacji konstrukcyjnej,
  • rozwój istniejących rozwiązań konstrukcyjnych,
  • projektowanie i dobór: maszyn, przekładni zębatych ze szczególnym uwzględnieniem systemów transportujących, przenośników, układów sortujących, maszyn kruszących,
  • przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • kontrola prac związanych z wykonaniem i badaniem prototypów,
  • opracowywanie i nadzorowanie tworzenia niezbędnej dokumentacji dla procedur dopuszczeniowych i certyfikacyjnych produktów,
  • kontrola zgodności realizacji projektu z założeniami technologicznymi,
  • aktywna współpraca z działem produkcji i działem marketingu.
  • wyjazdy służbowe na terenie Polski w celu wykonywania pomiarów
    i ustaleń technicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

Aplikuj w formularzu na dole strony: http://www.grupamarat.pl/ogloszenia/praca/

lub na adres e-mail: praca@grupamarat.pl w tytule wpisując KONSTRUKTOR.