biuro@grupamarat.pl | +48 32 43 288 88 | | |

praca Elektromonter

„Elektromonter”

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznej według dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku elektrycznym
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej lub automatyki
  • świadectwo kwalifikacyjne „E” i „D” min. do 1 kV
  • prawo jazdy kat. B, wszelkie dodatkowe uprawnienia mile widziane
  • znajomość zagadnień energetyki zawodowej, elektryki przemysłowej.
  • przeprowadzanie uruchomień i testów systemów automatycznych i elektrycznych;

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość specjalistycznych szkoleń, rozwój zawodowy
  • dofinansowanie do kart Multisport

Zachęcamy do składania swoich CV osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Szczegóły pod numerem tel. 668 134 297

Aplikuj w formularzu na dole strony: http://www.grupamarat.pl/ogloszenia/praca/ lub wyślij CV na adres mailowy praca@grupamarat.pl w temacie wpisując „elektromonter”.