biuro@grupamarat.pl | +48 32 43 288 88 | | |

praca Dłuciarz/Frezer uzębień (m/k)

Dłuciarz/Frezer uzębień (m/k)

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac wynikających z technologii dłutowania lub frezowania, zgodnie z dokumentacją techniczną, standardami jakościowymi, prawidłową obsługą obrabiarki, narzędzi i przyrządów i wymogami BHP.

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • obsługa urządzeń: frezarki obwiedniowe, dłutownice, żurawie i suwnice sterowane z poziomu roboczego,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i technologii wykonywania detali,
  • sumienność, dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z nastawieniem na długotrwałą współpracę,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Wysokie standardy pracy oraz BHP,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz transparentny system płacowy,
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Pakiety medyczne

Aplikuj w formularzu na dole strony: http://www.grupamarat.pl/ogloszenia/praca/ lub wyślij CV oraz list motywacyjny na adres: praca@grupamarat.pl  w temacie wpisując „Dłuciarz/ Frezer uzębień”.